O nas

Początki firmy BANEX Transport datowane są na rok 1993. Do świadczenia usług w sektorze międzynarodowego transportu drogowego firma BANEX Transport wykorzystuje najnowsze technologie informatyczne, a także rozbudowaną flotę pojazdów. Ponadto jesteśmy Członkiem Zrzeszenia Międzynarodowego Przewoźników Drogowych w Polsce.

Głównym naszym celem działań jest relacja Izrael – Polska. Posiadamy doświadczony zespół, na którego czele znajdują się kierowcy, którzy już od wielu lat jeżdżą w trasy do/z Izraela i znakomicie znają realia tamtejszego kraju. Dzięki temu oferowany przez nas transport jest szybki i bezpieczny. To co nas przede wszystkich cechuje to wzorowa obsługa, terminowość przewozów oraz gwarancja bezpieczeństwa.

W gronie naszych zadowolonych klientów znajduje się wiele polskich, izraelskich i międzynarodowych korporacji oraz firm, które współpracują z nami już długie lata. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni i z całego serca im dziękujemy. Ich zaufanie buduje naszą renomę i markę, dzięki czemu jesteśmy rozpoznawani na rynku transportowym do/z Izraela.
Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
22 478 28 97   lub   504 741 753